Základní informace

V roce 2016 proběhne sada přednášek a workshopů na téma kybernetické bezpečnosti. Bude zřízena poradna pro veřejnost, která bude mít za úkol pomoci lépe se orientovat v této problematice a která se bude snažit pomoci s řešením kritických okamžiků, se kterými se zejména děti při pohybu ve virtuálním světě setkávají.

Zároveň nabízíme bezplatná školení zaměstnanců základních i středních škol šitá na míru Vaší poptávce. Máte-li zájem, uveďte do poznámky přibližnou oblast zájmu a v případě, že bude dostatečný zájem, školení se otevře. Školení je možné provádět u Vás či u nás škole.

V níže uvedeném formuláři prosím vyplňte kontakt na sebe a své preference. Podle výsledků průzkumu, který bude probíhat na začátku roku 2016, sestavíme harmonogram přednášek a workshopů tak, abychom vyšli vstříc co nejvíce všem zájemcům. Následně budete o možnostech informováni pracovníky školy.

Přednášky budou populárně naučnou formou seznamovat veřejnost s problematikou kybernetické bezpečnosti a rizik souvisejících s pohybem ve virtuálním prostoru, workshopy budou zaměřeny více prakticky a pracovně, a budou vhodné zejména pro menší děti z mateřských a základních škol.

Všechny akce pořádá Smíchovská střední průmyslová škola BEZPLATNĚ (s výjimkou Kempu kybernetické bezpečnosti).

Mohlo by Vás zajímat

Kemp kybernetické bezpečnosti

Kontaktní osoba

David Sýkora (david.sykora@ssps.cz)