Letní škola robotiky pro žáky ZŠ – 2. termín – Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Letní škola robotiky pro žáky ZŠ – 2. termín

20. 4. 2023
Lukáš Kraus

Během letních prázdnin naše škola nabízí mnoho letních škol, workshopů a akcí, kterých se mohou zúčastnit především žáci ZŠ, kteří se chtějí dozvědět něco o světě technologií a zároveň si vyzkoušet něco v praxi. V tomto roce je i nově nabízen kemp robotiky, který je veden studenty naší školy.

Děti budou rozvíjet své logické myšlení a budou se učit řešit problémy. Čeká je práce nejen v týmu, ale i samostatně a budou součástí skvělého kolektivu. Zároveň budou rozvíjet svou jemnou motoriku a kritické myšlení. Letní škola je určena i pro zájemce o studiu na naší škole. Na závěr účastníci obdrží certifikáty, které mohou uplatnit v osobním portfoliu. Roboty budeme stavět z LEGO Mindstorms.

Letní školu pořádáme ve dnech od 21. 8. 2023 do 25. 8. 2023. Letní škola je určena pro děti ve věku 10 – 15 let a má kapacitu pro 30 účastníků.

Děti na letní škole nemusí nic nosit, kromě svačiny/oběda nebo drobných prostředků na zakoupení stravy. Vše ostatní zajistíme my. Cena letní školy činí 3200 Kč na osobu.

Program letní školy je rozdělen na dopolední a odpolední blok s pauzou na svačinu. Dopolední blok začíná v 9:00 a končí ve 12:30. Odpolední blok začíná v 13:30 a končí v 17:00. Během oběda si děti mohou odpočinout a nabrat síly na odpolední blok.

Letní školu organizuje Anna Bučinská, která je k dispozici na e-mailové adrese bucinska.an.2022@skola.ssps.cz. Odpovědnou osobou za letní školu je Julie Šejnohová, kterou můžete kontaktovat na adrese sejnohova.ju.2020@skola.ssps.cz.

Zaregistrovat se na letní školu můžete https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNut-nVJNccJQzVAie4GFEqgsn8jqrAhrJMeJd3cAZ0M4UfQ/viewform