Žádost o spolupráci od představitelů Královehradeckého kraje

Ředitel Smíchovské SPŠ obdržel žádost o spolupráci na aktivitách Královehradeckého kraje. Níže je citace z e-mailu paní Aleny Svátkové, vedoucí oddělení projektů ve vzdělávání odboru školství Královehradeckého kraje.

            „Setkání s paní náměstkyní 8. ledna 2020, které pojímáme jako „vstup  do nové reality roku 2020“, se bude konat od 14.00 hodin v budově Obchodní akademie. Byli bychom rádi, kdybyste mohl naše paní ředitelky a pány ředitele motivovat k inovacím ve vzdělávání nejen prostřednictvím své prezentace na téma pedagogický lídr. Také bychom uvítali přítomnost Vašich studentů s workshopen virtuální reality.

            Ráda bych se s Vámi domluvila ještě na dvou věcech. Opovážlivě se zeptám, jestli bychom mohli našim ředitelům nabídnout exkursi u Vás ve škole, kdybyste měl čas a chuť zájemcům ukázat, jak to ve Vaší škole funguje. A druhá věc, kterou bychom od Vás potřebovali, by byla Vaše účast na odborné schůzce ohledně připravovaného Centra inovací ve vzdělávání, které chceme vybudovat z finančních prostředků projektu I-KAP II, a následně možnost konzultovat s Vámi detaily jeho vybavení, popřípadě i provozu.“