Vernisáž Kybernetická bezpečnost


Zveme Vás na moderovanou výstavu na téma Kybernetická bezpečnost, která se koná od 7. září do 31. října 2016 v Galerii Barrandov.

Pro školy jsou rezervovány dopolední hodiny (9 – 12 hod) a je nutná rezervace zvoleného termínu předem prostřednictvím registračního formuláře - viz Rezervace pro školy. Vzhledem k moderovanému způsobu vernisáže je vhodné na danou hodinu přivést jen 1 třídu (cca 30 žáků).

Pro veřejnost je výstava otevřena v odpoledních hodinách (15 – 17 hod) a to bez registrace.

Součástí této akce je i soutěž pro žáky základních škol Nebezpečný kyberprostor. Ze všech zúčastněných, kteří zodpoví pouze otázky soutěže, bude vylosováno pět účastníků, kteří budou odměněni. Ti, kdo navíc odevzdají i soutěžní plakát, budou bojovat o hlavní ceny, jimiž jsou elektronické čtečky knih a další ceny. Více informací a soutěžní pravidla najdete po zveřejnění na bezpecnost.ssps.cz.

V termínech 22. září a 20. října, vždy od 19 hod, proběhnou diskuzní večery pro veřejnost, kde na téma kybernetické bezpečnosti budou hovořit odborníci z praxe, kteří se touto problematikou zabývají profesionálně.

REZERVACE PRO ŠKOLY

Večerní přednášky

Zveme rodiče žáků a nejen je na večerní přednášky do galerie Barrandov. Termíny: 22. září a 20. října, 19:00 - 21:00. Formou přednášky s diskuzí budou probrána nejpalčivější témata, která se dotýkají dětí a rodin.

Mohlo by Vás zajímat

Kemp kybernetické bezpečnosti

Plakáty z výstavy

Vážení vyučující, dáváme Vám k dispozici i tiskovou podobu plakátů, se kterými se můžete setkat na výstavě. Využijte je na svých školách pro osvětu svých žáků. Budeme rádi, když se přijdete s žáky na výstavu i osobně podívat a pohovoříte si s moderátory výstavy o tématech, která plakáty znázorňují.