Den otevřených dveří

1. 1. 2021
Michael Kalista

ZAČÁTEK DOD V 17:00
https://fb.watch/2SWu-0789P/

Videokonference k jednotlivým oborům

Gymnázium: 17:30, 18:00, 18:30 (odkaz: http://bit.ly/smichovskegymnazium)
Informační technologie: 17:30, 18:00, 18:30 (odkaz: http://bit.ly/informacnissps)
Kybernetická bezpečnost: 17:30, 18:00, 18:30 (odkaz http://bit.ly/kybernetickabezpecnost)

Jak se připojit?
Konference proběhnou skrze Microsoft Teams, můžete se připojit přímo z webového prohlížeče, nebo si stáhnout aplikaci ZDE.

Vyberte jak se chcete připojit,
zda pomocí prohlížeče (Continue on this browser)
nebo pomocí aplikace Teams (Open your Teams app)
Vyčkejte v „předsálí“ než budete vpuštěni do místností. Moderátor vás do místnosti vpustí vždy maximálně 5 minut před zahájením a maximálně 5 minut po zahájení každé konference.
Mikrofon je pro všechny uchazeče přednastavený vypnutý. Abyste jej mohli zapnout, musíte se přihlásit (ikonka dlaně) a vyčkat přidělení slova moderátorem.

➔ CO TO VLASTNĚ DOD ONLINE JE? 💻

Úplně normální den otevřených dveří, jen v online podobě. Vše, co Vás zajímá, se dozvíte ve třech blocích:

V prvním pan ředitel Ing. Sáblík představuje školu i jednotlivé obory. Tato část má 30 minut a je předtočená. Můžeš si ji tak pustit kdykoli se ti to bude hodit. A nezapomeň si na pana ředitele připravit otázky! ✋ Odkaz na video: https://youtu.be/AlBLMaAejoE

Společně se potkáme 7. ledna 2021 od 17:00 na živém vysílání zde na Facebooku a pan ředitel odpoví na vše, co tě zajímá. Otázky ohledně studia můžeš položit dopředu skrze tento formulář: https://forms.gle/o6ojReuqXVrnuHyE8

Jelikož každého zájemce zajímá jiný obor, ve třetím bloku se rozdělíme na 3 skupiny. V každé uzavřené videokonferenci se budeš moci spojit přímo s učiteli a žáky jednotlivých oborů, ptát se jich přímo na otázky a udělat si obrázek, jak se na Smíchovské SPŠ a Smíchovském gymnáziu studuje.
Odkazy na živé vysílání a videokonference zveřejníme 30 minut před zahájením zde na FB, ale i na Instagramu a samozřejmě na webu www.ssps.cz/zajemci. Ke sledování online přenosu na Facebooku stačí znát odkaz, není vyžadováno přihlášení.